Урок – практикум з фізики 7 клас “Густина речовини – важлива характеристика середовища існування”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок – практикум з фізики 7 клас “Густина речовини – важлива характеристика середовища існування”
Посада: Вчитель фізики
Місце роботи: школа І-ІІІ ст. № 27 м. Київ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Для проведення уроку-практикуму з фізики в 7 класі “Густина речовини – важлива характеристика середовища існування” необхідно за декілька тижнів 3-4 учням класу запропонувати посадити в різні грунти( чорнозем, пісчаний, глину) зернята квасолі або гарбуза, огірка тощо. І спостерігати за проростанням і зростанням.
Під час уроку ділемо клас на три команди кожна з яких повинна працювати як злагоджений колектив, адже від цього залежить точність вимірювань, обчислень і остаточний результат. Це спонукає учнів до співпраці і вчить знаходити компроміс у будь- якій ситуації. Кожна команда отримує індивідуальнє завдання тому урок цікавий тим, що всі учні зацікавлені не тільки у виконанні свого завдання , але і уважно слухають результати інших команд. Під час уроку приділяється увага і проектній діяльності. Учні-дослідники які пророщували зернятка звітуються у вигляді презентації, або усний звіт і демонстрація пагонів, роблять висновки. А в кінці уроку щоб підтвердити висновки дослідників командам пропонується виконати міні лабораторну роботу і визначити густину грунту ( одна команда – один грунт) вислухавши висновки кожної команди вчитель узагальнює всі отримані данні.
Даний урок розвиває експериментальні уміння і дослідницькі навички; розвиває мислення, шляхом удосконалення мислительних операцій аналізу, синтезу, порівняння, вчить застосовувати набуті знання в процесі розв’язування фізичних задач та виконання експериментальних робіт; користуватися вимірювальними приладами, сприяє формуванню політехнічного кругозору; викликає інтерес школярів до фізики, бажання до самостійного здобуття знань.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Анжела Михайлівна у доступній формі знайомить учнів з новим матеріалом, присутня практична діяльність.Додаток містить цікаву, пізнавальну інформацію. На уроці мають місце інтерактивні вправи, розвиваюча гра. Дякую.