Конспект уроку біології у 6-му класі на тему “Різноманітність та видозміни пагона. Лабораторне дослідження “Будова цибулини””

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку біології у 6-му класі на тему “Різноманітність та видозміни пагона. Лабораторне дослідження “...
Посада: вчитель біології та основ здоров'я
Місце роботи: Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Метою даного уроку є поглибити знання учнів про будову пагонів та їхню різноманітність, пов’язану з пристосуванням до умов середовища, їхнє біологічне та практичне значення; формувати вміння розпізнавати різноманітні пагони та їхні видозміни; знаходити спільні ознаки будови пагонів; розвивати вміння порівнювати й робити узагальнюючі висновки; формувати розуміння того, що людина є частиною природи.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Не буду говорити про змістовність уроку для 6 класу, так як викладаю у початковій ланці. Та з впевненістю можу сказати, якщо вчитель разом з дітьми провів якісне дослідження, то було цікаво. Ще з своїх шкільних років, пам’ятаю це дослідження. Ще звернула увагу на домашнє завдання, воно містить спрямування на творчий потенціал учнів і це добре.