super@urok-ua.com

Конспект уроку-казки з біології 6 клас на тему: Різноманітність плодів, їх будова та значення

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку-казки з біології 6 клас на тему: Різноманітність плодів, їх будова та значення
Посада: вчитель біології та хімії
Місце роботи: Шевченківський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Казка-гра – одна з найзахоплюючих видів роботи, яка завжди викликає в учнів бурю емоцій, пробуджує інтерес до навчання. Зміст, прийняті зобов’язання, правила сприяють розвитку пізнавальної діяльності, підвищують увагу й працездатність. Нетрадиційний урок у формі казки є творчим для учнів, бо вони

знаходяться у ролі помічників добрих героїв, й самі, емоційно граючи, приходять до відомих висновків. Учні стають учасниками уроку, а не пасивними спостерігачами. А вчителю відводиться роль «диригента» уроку. Він направляє розумову діяльність учнів.

Під час проведення уроку повторюються й узагальнюються знання учнів, які вони отримали раніше, а також використовується комп’ютерна презентація. Вона застосовується на всіх етапах проведення уроку та відповідає загальнодидактичним принципам наочності, систематичності і послідовності засвоєння знань. Доцільність й ефективність використання ІКТ полягає в тому, що діяльність у рамках презентації допомагає учням інтерпретувати, оцінити, систематизувати навчальний матеріал; елементи мультимедіа підсилюють змістовну частину, допомагають сприйняттю найбільш складних питань, розвивають в учнів гносеологічну активність, спрямовану на “відкриття” нових знань.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Конспект уроку-казки з біології 6 клас на тему: “Різноманітність плодів, їх будова та значення” Тетяна Миколаївна побудувала у формі казкової гри., яка завжди викликає в учнів бурю емоцій, пробуджує інтерес до навчання. Зміст, прийняті зобов’язання, правила сприяють розвитку пізнавальної діяльності, підвищують увагу й працездатність.