Твори добро. Паспорт проектної роботи

Автор публікації
Автор матеріалу: Твори добро. Паспорт проектної роботи
Посада: Методист
Місце роботи: ДНЗ "Вишнівецький ПЛ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Підставою для розробки саме цієї теми стали роздуми над проблемами сьогодення. Зараз ми живемо у неспокійному, сповненому турбот світі. Найбільша тривога усього світу – це духовна криза людини.

Найперше завдання вчителя – відродити людину, її духовну основу. Мета життя – збільшення добра у навколишньому світі. Бо добро – це щастя усіх людей. Добро має безліч складових, проте найголовніше – потрібно навчити дітей любити, творити добро, бути гуманним, милосердним.

Порозуміння, лікування розумом і серцем потрібні не лише тим, хто не бачить і не чує чужої кривди, болю, горя, несправедливості. Вони потрібні всім і особливо нашим дітям, бо вони сьогодні опинилися на узбіччі життя. А діти – наше майбутнє.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. У розробці представлено всі етапи роботи над проєктом. Етапи реалізації мають чіткий план дійсності.Проєкт допоможе у вирішенні багатьох проблем. Креативно та цікаво. Дякую.

  2. Проводиться гарна системна робота, охоплююча всі рамки життя учнів. Формувати доброзичливість, толерантність, повагу до людей, уважність до оточення – надзвичайно важливо сьогодні.