Приватний ортопед-травматолог: діагностика та лікування на професійному рівні

Травматологія та ортопедія тісно пов’язані. Якщо травматологія займається вивченням факторів, що призводять до травмування організму, методи лікування та подальшої реабілітації, то ортопедія відповідає за причини та способи корекції порушень опорно-рухового апарату, вивчає вроджені та набуті деформації кістково-м’язової системи. Достатньо перейти за посиланням https://rodyna-medical.com.ua/project/ortoped-travmatolog-u-lvovi/, щоб записатися на прийом до лікаря ортопеда-травматолога. Медичний центр «Родина» має все необхідне для комплексної діагностики та лікування опорно-рухового апарату.

Які хвороби лікує ортопед-травматолог?

Досвідчений фахівець займається лікуванням широкого спектра патологій: артрити різної етіології, поліартрити, вивихи та переломи кісток різної локалізації, порушення цілісності м’язів, суглобів та ін. Звернувшись за допомогою до лікаря ортопеда-травматолога, пацієнти можуть отримати ефективне лікування складних переломів з застосуванням еластичних титанових пластин.

Інноваційні технології в медицині дозволяють проводити малоінвазивні хірургічні втручання з урахуванням стану пацієнта та важкості патології. Корекція клишоногості та плоскостопості – не проблема для висококваліфікованого спеціаліста центру.

Не варто займатися самолікуванням, своєчасне звернення за допомогою, дозволяє проводити ефективне лікування гострих та хронічних захворювань опорно-рухової системи та їх наслідків.

  • Ортопед травматолог проведе комплексне обстеження.
  • Індивідуальний підхід до проблем пацієнта.
  • Відновлення і збереження опорно-рухових функцій.

Мережа медичних центрів «Родина» – це доступні ціни, сучасне обладнання та кваліфіковані спеціалісти. Записатися на огляд ортопеда-травматолога можна на сайті клініки. В арсеналі лікаря знаходиться сучасне медичне обладнання, завдяки якому можна проводити додаткові обстеження: КТ, МРТ, пункція кісти та багато іншого.

З якими симптомами треба йти до фахівця?

Дорослі та діти можуть звернутися до ортопеда-травматолога за наявності таких скарг: біль у суглобах та спині, з’явилися новоутворення в області суглобу або ж рухливість суглобів стрімко знижується. Переломи та розтягнення, опіки, поранення, обмороження – це привід негайно йти до лікаря. Не варто зволікати, своєчасна медична допомога – це не лише усунення больових відчуттів та дискомфорту, мова йде про ефективне лікування та попередження ускладнень.

Дорослих пацієнтів та дітей із проблемами опорно-рухового апарату приймають досвідчені ортопеди вищої категорії. Програма лікування визначається з урахуванням стану патології або типу отриманої травми. Медичний центр «Родина» – з турботою про ваше здоров’я!

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *