Конспект бінарного уроку з математики та образотворчого мистецтва у 1 класі за темою «Визначення часу за годинником. Додавання і віднімання одиниць вимірювання часу. Задачі на час. Розпізнавання геометричних фігур. Поняття орнаменту (на елементарному рівні)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект бінарного уроку з математики та образотворчого мистецтва у 1 класі за темою «Визначення часу за годинником. Дод...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Привільненська ЗОШ І- ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Бінарний урок з математики та образотворчого мистецтва розрахований на дві академічні години. Мета уроку математики закріпити здобуті раніше знання, урок образотворчого мистецтва націлений на вивчення нового для учнів матеріалу. Обʹєднувальною ланкою стали геометричні фігури, які повторювалися на уроці математики, і з яких конструювали орнамент на уроці ОТМ. В конспекті уроку також простежується інтеграція з музичним мистецтвом (народні пісні, ритм), природознавством (тема «Наша Батьківщина»), з народознавством (народні ремесла). На уроці застосовані ігрові, інтерактивні, здоровʹязбережувальні технологіі, технологія критичного мислення, проблемного навчання, використані ІКТ.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок заслуговує на увагу. Всі присутні методи, прийоми навчання формують компетентну особистість .Під час уроку вчитель дбає про здоров*я, використовуючи руханку, дієві вправи.Диференційовані картки допоможуть кожному учню досягти успіху. Дякую.

  2. Дуже цікавий урок, він сприяє формуванню пізнавальних інтересів учнів, вмінню порівнювати, узагальнювати, робити висновки. Але бінарний урок, це коли проводять два вчителі. На мою думку це гарний, сучасний інтегрований урок. Хоч яка різниця, як його назвати, головне результат.