mail@urok-ua.com

Конспект бінарного уроку з математики та образотворчого мистецтва у 1 класі за темою «Визначення часу за годинником. Додавання і віднімання одиниць вимірювання часу. Задачі на час. Розпізнавання геометричних фігур. Поняття орнаменту (на елементарному рівні)

Бінарний урок з математики та образотворчого мистецтва розрахований на дві академічні години. Мета уроку математики закріпити здобуті раніше знання, урок образотворчого мистецтва націлений на вивчення нового для учнів матеріалу. Обʹєднувальною ланкою стали геометричні фігури, які повторювалися на уроці математики, і з яких конструювали орнамент на уроці ОТМ. В конспекті уроку також простежується інтеграція з музичним мистецтвом (народні пісні, ритм), природознавством (тема «Наша Батьківщина»), з народознавством (народні ремесла). На уроці застосовані ігрові, інтерактивні, здоровʹязбережувальні технологіі, технологія критичного мислення, проблемного навчання, використані ІКТ.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
224

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Урок заслуговує на увагу. Всі присутні методи, прийоми навчання формують компетентну особистість .Під час уроку вчитель дбає про здоров*я, використовуючи руханку, дієві вправи.Диференційовані картки допоможуть кожному учню досягти успіху. Дякую.

  2. Дуже цікавий урок, він сприяє формуванню пізнавальних інтересів учнів, вмінню порівнювати, узагальнювати, робити висновки. Але бінарний урок, це коли проводять два вчителі. На мою думку це гарний, сучасний інтегрований урок. Хоч яка різниця, як його назвати, головне результат.