Конспект уроку з математики для 3 класу на тему: Письмове віднімання трицифрових чисел без переходу через розряд. Розв’язування задач на застосування дії віднімання. Розпізнавання геометричних фігур.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 3 класу на тему: Письмове віднімання трицифрових чисел без переходу через розряд. Розв&#...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок з математики для 3 класу на тему: Письмове віднімання трицифрових чисел без переходу через розряд. Розв’язування задач на застосування дії віднімання. Розпізнавання геометричних фігур. Повний опис конспекту допоможе вчителеві заощадити свій час до підготовки уроку. Урок складено відповідно до нової програми.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці вчитель зацікавлює дітей ремонтом будинку, для цього використовує різні завдання, які сприяють розвитку математичних здібностей учнів. Присутня робота в групах, творча робота над задачею.

  2. Стандартна структура уроку математики. Родзинкою конспекту є каліграфічна хвилинка “Побудова будиночка”, яка не лише спрямована на правильне, красиве письмо цифр першого десятка, а й допоможе учням формувати вміння орієнтування.

  3. Чіткість даного уроку математики визначається логічним зв’язком окремих його етапів, які мають свою мету, зміст та відзначаються логічною завершеністю. Це підтверджує достатню культуру педагогічної праці Наталії Олександрівни. Раціонально, вдумливо і дидактично грамотно визначена триєдина мета уроку, вона чітко випливає зі змісту навчального матеріалу, відповідає віковим та інтелектуальним особливостям учнів.
    Дійсно хороший урок. Хотілося б ще додати кілька слів про фізкультхвилинку. Вперше зустрічаюся з такою цікавою назвою “Австралійський дощ”. Натальо Олександрівно, Ви вмієте здивувати! Молодець!