Конспект уроку з математики для 3 класу на тему. Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. Задачі на дві дії, які включають порівняння результату першої дії з одним із даних чисел

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 3 класу на тему. Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. Задачі ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Пропоную вчителям початкових класів нетрадиційний урок з математики у формі подорожі на тему: «Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. Задачі на дві дії, які включають порівняння результату першої дії з одним із даних чисел.»
Урок-подорож – одна з найзахоплюючих видів роботи, яка завжди викликає в учнів бурю емоцій, пробуджує інтерес до навчання.
Основною метою уроку є: ознайомити учнів з прийомом письмового віднімання трицифрових чисел, коли є два переходи через розряд; розвивати вміння розв’язувати задачі на зведення до одиниці та задачі на порівняння; формувати навички письмового додавання і віднімання трицифрових чисел; удосконалювати вміння будувати прямокутники; розвивати у дітей мислення, кмітливість, зв’язне мовлення, обчислювальні навички, вміння коментувати; виховувати естетичний смак, спостережливість, пізнавальний інтерес.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок-подорож оптимально організовує роботу над засвоєнням та закріпленням вивченого матеріалу.Обрані види робіт сприяють кращому розумінню теми. Використання наочності дозволяє зацікавити учнів та розвинути пізнавальний інтерес.

  2. Сподобався організаційний момент який запропонував вчитель. Також автор уроку підібрав значну кількість задач для досягнення мети уроку. Урок насичений, динамічний. Дякую автору за працю!

  3. Все б залишила так як є. Лише б додала до мети. Формувати в учнів ключові компетентності, які позначаються через уміння вчитися, здатність логічно міркувати, уміння критично мислити, готовність розв’язувати проблеми із застосуванням досвіду математичної діяльності, уміння працювати в команді.