mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 2 класу на тему «Закріплення прийомів додавання і віднімання чисел у межах 100 з переходом через розряд. Складання плану розв’язання задачі»

Конспект даного уроку математики та презентацію можна викорисати напередодні написання Контрольної роботи № 4, яка є підсумковою за 1 семестр. Урок – КВК є цікавою формою роботи для учнів даного віку. Сподіваюсь, що дана розробка стане корисною для колег.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Обов’язково візьму на замітку. Дуже гарний урок закріплення знань. Повторюється вивчений за темою матеріал, водночас розв’язуються логічні завдання. Навіть каліграфічна хвилинка розвивальна, на кмітливість. Пізнавальні задачі гармонійно вплітаються в канву конкурсу. Дякую.

  2. Було дуже цікаво і пізнавально. Структура уроку вибудувана дуже продумано, фізхвилинка. Багато завдань вирішується в ході цього уроку. Дітям ніколи нудьгувати і відволікатися, коли перед ними біля дошки такий учитель.

  3. Олена Василівна обрала форму проведення КВК для закріплення вивченого матеріалу. Перед написанням контрольної роботи діти перевірять рівень отриманих знань, завдяки різноплановим завданням та отримають емоційну розрядку, що сприятиме успішному написанню перевірної роботи.