mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики у 1 класі на тему “Таблиці додавання і віднімання числа 5 з переходом через розряд. Обчислення значень виразів зі змінною. Прості і складені задачі.”

При проведенні даного уроку я використовую здоров’язберігаючі технології. А це обов’язково вимагає врахування визначних факторів: емоційної розрядки (посмішки, афоризми); чергування пози з урахуванням видів діяльності (опитування, робота з підручником, перегляд презентації,відео, слухання, відповіді на питання); використання оздоровчо – фізкультурних пауз на уроці (зняття напруги м’язів, рук, очей); формування зовнішньої та внутрішньої мотивації діяльності учнів; створення позитивного психологічного клімату та ситуації успіху; гігієнічні умови класу(температура,свіжість.повітря,освітлення).
Враховуючи усі фактори я намагаюсь спрямувати свій урок на формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, учити культури здоров’я на засадах розвитку життєвих навичок.

Конспект уроку 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Чудово, що вчитель дбає про здоров*я учнів, застосовуючи оздоровчі вправи під час уроку. Ольга Володимирівна організовує доцільну роботу учнів на різних етапах уроку, використовує різні методи навчання для активізації навчальної діяльності.

  2. Вчитель користується здоров’язберігаючими технологіями, слідкує за емоційним станом учнів. Автор максимально розкриває здібності дітей, залучаючи їх до різних видів діяльності. Урок насичений, жвавий.