Конспект інтегрованого уроку з математики та природознавства для 2 класу на тему: “Формування обчислювальних навичок через створення ситуації успіху. Таблиця множення числа 6. Знаходження значень виразів зі змінною. Розв’язування задач”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з математики та природознавства для 2 класу на тему: “Формування обчислювальних навич...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: ЗОШ І ступеня с. Озерце

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Метою проведення даного уроку є складання таблиці множення числа 6 та ознайомлення учнів з її практичним застосуванням; створення ситуації успіху для кожної дитини; розвивати математичне мовлення, увагу, уяву, вміння працювати самостійно, в парах та групах; поглибити знання учнів про звірів, їх пристосування до умов життя в певному середовищі; виховувати турботливе ставлення до природи.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мені було дуже цікаво, тому що це моя стихія, і на мить я стала Вашою старанною ученицею. Урок складений грамотно, з урахуванням вимог. Після вивчення нового матеріалу Ви даєте вправи на закріплення – це здорово! Урок насичений, учням на все вистачить часу.

  2. Ситуація успіху дійсно позитивно впливає на засвоєння знань, тому вчитель дбає про це на уроці. Застосовано багато різних інтерактивних вправ, ігр. Подобається, що засвоєння таблиці множення відбувається в цікавій формі.

  3. Цікавий нестандартний урок, орієнтований на сучасні вподобання учнів. На практиці повинен зацікавити школярів вивчати одразу два предмети.