mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 3 класу на тему: Розв’язування задач на зведення до одиниці. Знаходження значень виразів із дужками. Рівняння.

Відповідно до чинної програми з математики і тематичного планування у 3 класі проведено урок – гра на тему: Розв’язування задач на зведення до одиниці. Знаходження значень виразів із дужками. Рівняння.

Урок – гра – один з найзахоплюючих видів роботи, пробуджує інтерес до навчання, зацікавлює учнів здобувати нові знання. Зміст уроку та його завдання сприяють розвитку пізнавальної діяльності, активізують увагу й працездатність, включають елемент профорієнтаційної роботи.

Учні уявляють себе працівниками ” Математичного “банку і знайомляться з відповідними професіями цієї установи. Вчителю відводиться роль ” диригента” уроку. Він направляє розумову діяльність учнів.

Під час уроку формуються уміння й навички працювати в групах , використовується комп’ютерна презентація. Вона застосовується на всіх етапах уроку та відповідає загальнодидактичним принципам наочності. Ефективність ІКТ полягає в тому, що діяльність у рамках презентації дає можливість систематизувати навчальний матеріал, учні мають змогу вести самоконтроль знань, вибирати завдання відповідного рівня.

На уроці використано методи навчання: робота в парах та в малих групах, особлива цінність яких в тому, що учні навчаються працювати в колективі.

Інтерактивні методи навчання є частиною особистісно – зорієнтованого навчання,оскільки сприяють соціалізації особистості, усвідомлення себе, як частини колективу, своєї ролі і потенціалу.

Основною метою уроку є: формувати вміння розв’язувати задачі на зведення до одиниці, обчислювати вирази з дужками, рівняння; закріплювати вивчене табличне множення і ділення ; розвивати уважність, швидкість мислення, виховувати інтерес до вивчення математики, здійснювати профорієнтаційну роботу.

Використання сучасних методів навчання дозволяє формувати і розвивати креативно мислячу особистість, яка зможе розв’язувати прблеми, що виникають впродовж життя та бути соціально адаптованою.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
667

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Урок-гра практичний та продуктивний. Учні не тільки
    опановують математичні знання та вміння,вони дізнаються ще й про різні професії. Учитель вдало використовує ІКТ, що збагачує урок, робить його сучасним. Дякую.

  2. Дякую за можливість познайомитись з сучасним конспектом. Вчитель дійсно крокує в ногу з часом. Учні не лише опанують необхідними математичними навичками , а й познайомляться з новими термінами, зрозуміють, які знання, якості необхідні працівникам банку.