Конспект уроку з математики для 3 класу на тему: Розв’язування задач на зведення до одиниці. Знаходження значень виразів із дужками. Рівняння.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 3 класу на тему: Розв’язування задач на зведення до одиниці. Знаходження значень виразів...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Глеюватська ЗОШ 1-2 ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відповідно до чинної програми з математики і тематичного планування у 3 класі проведено урок – гра на тему: Розв’язування задач на зведення до одиниці. Знаходження значень виразів із дужками. Рівняння.

Урок – гра – один з найзахоплюючих видів роботи, пробуджує інтерес до навчання, зацікавлює учнів здобувати нові знання. Зміст уроку та його завдання сприяють розвитку пізнавальної діяльності, активізують увагу й працездатність, включають елемент профорієнтаційної роботи.

Учні уявляють себе працівниками ” Математичного “банку і знайомляться з відповідними професіями цієї установи. Вчителю відводиться роль ” диригента” уроку. Він направляє розумову діяльність учнів.

Під час уроку формуються уміння й навички працювати в групах , використовується комп’ютерна презентація. Вона застосовується на всіх етапах уроку та відповідає загальнодидактичним принципам наочності. Ефективність ІКТ полягає в тому, що діяльність у рамках презентації дає можливість систематизувати навчальний матеріал, учні мають змогу вести самоконтроль знань, вибирати завдання відповідного рівня.

На уроці використано методи навчання: робота в парах та в малих групах, особлива цінність яких в тому, що учні навчаються працювати в колективі.

Інтерактивні методи навчання є частиною особистісно – зорієнтованого навчання,оскільки сприяють соціалізації особистості, усвідомлення себе, як частини колективу, своєї ролі і потенціалу.

Основною метою уроку є: формувати вміння розв’язувати задачі на зведення до одиниці, обчислювати вирази з дужками, рівняння; закріплювати вивчене табличне множення і ділення ; розвивати уважність, швидкість мислення, виховувати інтерес до вивчення математики, здійснювати профорієнтаційну роботу.

Використання сучасних методів навчання дозволяє формувати і розвивати креативно мислячу особистість, яка зможе розв’язувати прблеми, що виникають впродовж життя та бути соціально адаптованою.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок-гра практичний та продуктивний. Учні не тільки
    опановують математичні знання та вміння,вони дізнаються ще й про різні професії. Учитель вдало використовує ІКТ, що збагачує урок, робить його сучасним. Дякую.

  2. Дякую за можливість познайомитись з сучасним конспектом. Вчитель дійсно крокує в ногу з часом. Учні не лише опанують необхідними математичними навичками , а й познайомляться з новими термінами, зрозуміють, які знання, якості необхідні працівникам банку.