mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики 4 клас: “Одиниці вимірювання маси. Заміна одних одиниць вимірювання маси іншими. Задачі на знаходження четвертого пропорційного.”

Відповідно до програми з математики і тематичного планування було проведено відкритий урок: «Одиниці вимірювання маси. Заміна одних одиниць вимірювання маси іншими. Задачі на знаходження четвертого пропорційного».
Зміст, прийняті зобов’язання, правила сприяють розвитку пізнавальної діяльності, підвищують увагу й працездатність.
Під час проведення уроку повторюються й узагальнюються знання учнів, які вони отримали раніше, а також використовується комп’ютерна презентація. Вона застосовується на всіх етапах проведення уроку та відповідає загальнодидактичним принципам наочності, систематичності і послідовності засвоєння знань. Доцільність й ефективність використання ІКТ полягає в тому, що діяльність у рамках презентації допомагає учням інтерпретувати, оцінити, систематизувати навчальний матеріал; елементи мультимедіа підсилюють змістовну частину, допомагають сприйняттю найбільш складних питань, розвивають в учнів гносеологічну активність, спрямовану на “відкриття” нових знань.
На уроці використано методи навчання: робота в парах, робота в малих групах, особлива цінність яких в тому, що учні навчаються працювати в колективі.
Інтерактивні методи навчання є частиною особистісно-зорієнтованого навчання, оскільки сприяють соціалізації особистості, усвідомленню себе як частини колективу, своєї ролі і потенціалу.
Основною метою уроку є: систематизація знань учнів про одиниці вимірювання маси; формування вмінь замінювати одиниці вимірювання маси іншими та розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного; розвиток обчислювальних навичок, уважності, мислення; виховання інтересу до предмету.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже гарний урок. Вчитель логічно поєднує всі види робіт між собою. Під час розв*язування задач учні дізнаються багато цікавого про нафту та інше. Зміст уроку наповнений пізнавальним матеріалом, водночас діти отримують необхідні знання. Дякую.

  2. Сподобався урок. Всі складові уроку взаємопов`язані між собою.Види роботи дозволяють вчителю активізувати навчальну діяльність учнів, всі форми і методи на уроці єфективні та цікаві. Презентація допомагає краще сприймати матеріал уроку. Дякую.

  3. Урок прекрасний, є і робота в парах, робота в малих групах, учні навчаються працювати в колективі. Під час проведення уроку повторюються й узагальнюються знання учнів, які вони отримали раніше, а також використовується комп’ютерна презентація. Вона застосовується на всіх етапах проведення уроку та відповідає загальнодидактичним принципам наочності, систематичності і послідовності засвоєння знань. Урок динамічний, результативний. Вчитель – розумничка!