mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 4 класу Урок – змагання «Заміна одних одиниць вимірювання довжини і маси іншими. Розв’язування задач»

Конспект уроку з математики для 4 класу на тему : Урок – змагання «Заміна одних одиниць вимірювання довжини і маси іншими. Розв’язування задач». Автор : Вчитель початкових класів Шпилева Єлизавета Сергіївна.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
204

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Єлизавета Сергіївна пропонує нашій увазі звичайний робочий урок, на якому формує відповідні знання.уміння та навички. Присутні інтерактивні методи та форми навчання. Відсутнє домашнє завдання, можливо урок проводився перед святами чи вихідними.

  2. Конспект даної публікації, на мою думку, без доопрацювання використовувати недоречно.Було б легше висловити думку якби поруч із конспектом була презентація.

  3. Урок насичений різноманітними завданнями. Пропонуються різні види перевірки та систематизації знань: “зоровий диктант”,”робота в парах” та ін. Автор зазначив що даний урок , є уроком- змаганням, хоча дана тема не прослідковується в плануванні. Також на жаль більшість завдань є розміщених на слайдах презентації, а вона відсутня.

  4. Урок має чітку структуру, його етапи логічно переплітаються. Завдання підібрано відповідно до вікових особливостей учнів. На уроці проводиться робота в парах, групах, колективна та індивідуальна, що дає змогу оцінити рівень засвоєння знань кожним учасником навчального процесу.