super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з математики для 4-го класу на тему “Одиниці вимірювання довжини. Вираження одних одиниць вимірювання довжини іншими”

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з математики для 4-го класу на тему “Одиниці вимірювання довжини. Вираження одних оди...

систематизувати знання учнів про одиниці вимірювання довжини; вправляти у заміні одиниць вимірювання; закріпити вміння розв’язувати задачі на спосіб відношення; познайомити учнів зі старовинними одиницями вимірювання довжини; розвивати аналітико-синтетичні вміння, обчислювальні навички, вміння працювати з фізичною картою України, користуватися масштабом; формувати компетентність вміння вчитися; виховувати наполегливість, відповідальність за виконану роботу. В доступній та цікавій формі розкрити сутність сучасних проблем екології, виховувати і прищеплювати любов та почуття відповідальності за природу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Інтегрований урок-подорож допоможе досягти результативності на уроці. Вчитель планує навчальну діяльність вдало, формуються ключові та предметні компетентності. Матеріал уроку наближений до життя.