mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 1 класу: “КРУГЛІ ЧИСЛА. ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ КРУГЛИХ ЧИСЕЛ. ПОРІВНЯННЯ ОДИНИЦЬ ВИМІРЮВАННЯ ДОВЖИНИ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ”

Цей урок допоможе вчителю цікаво і доступно навчити дітей додавати і віднімати круглі числа, порівнювати одиниці вимірювання довжини, розв’язувати задачі; розвивати спостережливість, уважність; виховувати любов до природи.

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую Вам за чудовий конспект і цікаву презентацію!!! Завдання підібрані цікаві, відповідають віковим особливостям першокласників! Я впевнена, що дітям дуже сподобаються завдання.Також є завдання для самостійної роботи. А дітям це подобається!!

  2. Для першокласників головне – це ігрова діяльність. Вчитель врахувала дані вікові особливості під час планування навчальної роботи на уроці. Наталія Володимирівна застосовує диференційований підхід в ході розв*язування задачі.Дякую за гарну розробку.

  3. При розробці уроку вчитель підібрав багато ігрових завдань, враховуючи особливості даного віку учнів. Також стоїть відмітити презентацію яка є естетичною, яскравою, динамічною. Дякую за працю!

  4. Вчитель відповідально ставиться до планування уроку, продумує деталі. Для активізації діяльності учнів створено естетичну презентацію. Стандартний урок, що сприяє формуванню в учнів передумов самостійного аналізу інформації.