Інтегрований урок математики в 1 класі на тему «Число 10. Записування числа 10 двома цифрами. Послідовність чисел в межах 10. Склад числа 10. Порівняння чисел. Складання задач за малюнками»

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок математики в 1 класі на тему «Число 10. Записування числа 10 двома цифрами. Послідовність чисел в межа...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На цьому уроці учні усвідомлюють утворення числа 10; повторюють переставну властивість дії додавання; порівнюють числа та закріплюють послідовність в межах 10; вивчають склад числа 10.
Використовується прийом “синквейн” для розвитку зв’язного мовлення, а використання прийому “Кубик Блума” дає змогу ширше пізнати навколишній світ. Робота з розмальовкою розвиває дрібну моторику.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Додатки

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Інтегруючи навчання, Ви зробите його цікавим та захопливим, особливо з першокласниками. Тож Ви представили цікаву розробку інтегрованого уроку з математики та я досліджую світ: має завдання з математики та йде ознайомлення із свійськими тваринами, багато інтерактивних вправ. Подорож з корівками може бути математичною, перевірте!

  2. Вчитель на уроці застосовує інтерактивні методи навчання . Вдало подано мотивацію навчальної діяльності з використанням прислів*їв. Дидактичний матеріал, презентація допомагають у засвоєнні теми.