mail@urok-ua.com

Інтегрований урок математики в 1 класі на тему «Число 10. Записування числа 10 двома цифрами. Послідовність чисел в межах 10. Склад числа 10. Порівняння чисел. Складання задач за малюнками»

На цьому уроці учні усвідомлюють утворення числа 10; повторюють переставну властивість дії додавання; порівнюють числа та закріплюють послідовність в межах 10; вивчають склад числа 10.
Використовується прийом “синквейн” для розвитку зв’язного мовлення, а використання прийому “Кубик Блума” дає змогу ширше пізнати навколишній світ. Робота з розмальовкою розвиває дрібну моторику.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Додатки

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Інтегруючи навчання, Ви зробите його цікавим та захопливим, особливо з першокласниками. Тож Ви представили цікаву розробку інтегрованого уроку з математики та я досліджую світ: має завдання з математики та йде ознайомлення із свійськими тваринами, багато інтерактивних вправ. Подорож з корівками може бути математичною, перевірте!

  2. Вчитель на уроці застосовує інтерактивні методи навчання . Вдало подано мотивацію навчальної діяльності з використанням прислів*їв. Дидактичний матеріал, презентація допомагають у засвоєнні теми.