Конспект уроку з математики. Число і цифра 7. Утворення числа способом прилічування 1. Порівняння чисел у межах 7. Попереднє і наступне числа. Написання цифри 7.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики. Число і цифра 7. Утворення числа способом прилічування 1. Порівняння чисел у межах 7. Попер...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ввести поняття числа «сім», познайомити з написанням цифри 7; учити порівнювати предмети; закріплювати вміння співвідносити кількість предметів і число; вправляти в лічбі предметів; узагальнити вміння складати, читати й записувати при¬клади на додавання, розвивати увагу, пам’ять, вдоскона¬лювати навички усної лічби; розвивати мислення; виховувати уважність.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Тетяно Миколаївно! З ким поведешся – того наберешся. Ви пішли за мудрецями – відповідно, мудрими виростуть Ваші діти. В цьому переконалася, коли познайомилася з конспектом Вашого уроку. Динамічний початок, методично правильно дібрано види та форми роботи. Все склалося в послідовну схему. Урок відбувся. Дякую за лаконічність і виваженість. Успіхів!

  2. Сподобався девіз уроку , який спонукає учнів до мислення..Слід чітко виділити етап повідомлення теми і мети уроку та мотивацію навчальної діяльності. Вчитель використовує оздоровчу методику, зокрема пальчикову гімнастику.