Математика. Число і цифра 4. Порівняння чисел у межах 4. Написання вивчених цифр.

Математика. Число і цифра 4. Порівняння чисел у межах 4. Написання вивчених цифр.
Формую чіткі уявлення про величину кожного з вивчених чисел і початкові уявлення про натуральний ряд чисел. Намагаюся удосконалити вміння лічити предмети та називати кожне число.Відповідно учні розпізнають позначення числа та записують його цифрою,утворюючи з попереднього й одиниці,а також порівнюють числа.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Гуменна Світлана Ігорівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Шляхтинецька ЗОШ I-II ступенів
  • Математика. Число і цифра 4
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий, розвиваючий урок математики. Вчителька велику увагу приділила здоров’язберігаючим компетентностям. Добре, що є на уроці вправи різного рівня складності, а особливо похвально те, що вчителька використовує завдання логічного характеру. Хороший урок!

  2. Слід відмітити раціональність використання методів, принципів на уроці. Вчителем продумані завдання до кожного етапу урок. Робота над вивченням нового матеріалу була проведена методично правильно. Вдалими є цікаві вправи на етапі закріплення.

  3. Цінними на уроці є використання оздоровчих методів: офтальмологічної хвилинки, пальчикової гімнастики. Сам урок традиційний за структурою, складається із необхідних для засвоєння нової теми вправ. Необхідно додати виховну мету. Дякую!