Конспект уроку з математики для 1 класу за темою: Порівняння чисел в межах 5. П’ятикутник. Монети 1 коп, 2 коп, 5 коп, Написання цифр

Розробка цього уроку разом із цікавою презентацією допоможе дітям засвоїти матеріал швидко ,бо надається він в ігровій формі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Олено Анатоліївно! Вітаю. Гра і казка, помережані цікавими завданнями – саме таким є урок для першокласників. Всі етапи уроку логічно поєдналися. Мета уроку також досягалася завдяки використанню презентації, яка гарно оформлена, анімація – в межах норми. На окремих слайдах важко читалися тексти (заважав фон). Творчості Вам та успіхів!

  2. Вчитель використовує провідну для першокласників діяльність – ігрову. Гадаю, що учням сподобалось виконувати завдання з казковим супроводом. Під час уроку розвивається уява, пам*ять, обчислювальні навички. Цікавим є подарунок Колобка.

  3. Урок має нестандартну форму – урок – казка. Емоційно налаштувала дітей , вдало мотивувала їх на роботу на уроці. Але не всі завдання уроку, на мою думку, були виконані. На деяких завданнях можна було б використати інший дидактичний матеріал. Наприклад: під час зустрічі з ведмедиком можна було б використати сунички, а під час зустрічі з їжачком – грибочки чи листочки із числами.