super@urok-ua.com

Конспект уроку з математики на тему: “Склад числа 7. Кількісна й порядкова лічба. Складання прикладів на додавання. Написання цифр”.

Автор матеріалу: Конспект уроку з математики на тему: “Склад числа 7. Кількісна й порядкова лічба. Складання прикладів на додавання...

Конспект уроку з математики на тему: “Склад числа 7. Кількісна й порядкова лічба. Складання прикладів на додавання. Написання цифр”.
Цікавий урок, який допоможе дітям швидко засвоїти матеріал

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Оксано Василівно! Вітаю ще раз! Конспект відкритого уроку, який Ви запропонували для публікації,заслуговує на увагу вчителів початкової школи. Він містить всі необхідні етапи. Значна увага приділяється актуалізації опорних знань, закріпленню вивченого, руховим моментам для відпочинку. Урок продуктивний та ефективний. Успіхів!

  2. Урок відповідає віковим особливостям учнів , має чітку структуру. Завдання різного плану, сприяють розвитку математичних здібностей та викликають інтерес до математики. Сподобалась гімнастика для очей в цікавій формі.

  3. Розробка уроку має послідовну структурну побудову, наявні всі необхідні складові для активізації роботи, вивчення та закріплення матеріалу. Завдання відповідають віковим стандартам. Також передбачено проведення двох фізкультхвилинок.Хороша робота!