mail@urok-ua.com

Конспект уроку для учнів 1 класу з теми “Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 3. Задачі на збільшення числа на кілька одиниць. Складання прикладів за малюнком”

Цей конспект створено для моїх любих першачків. Урок проводиться у вигляді подорожі.Метою уроку є формування в учнів розуміння ролі математики у пізнанні дійсного світу; закріплення графічних навичок написання цифр та знаків математичних дій ;закріплення навичок розв’язування прикладів, задач на додавання і віднімання чисел; на основі практичних вправ закріплення прийомів додавання ті віднімання числа 3.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подорожуючи математичними стежинами , учні вдосконалять отримані вміння й навички. Кожна станція містить розвивальне завдання, сприяє розвитку логічного мислення. Гадаю, всі отримали необхідні знання.

  2. Урок сподобався, та і Вашим першачкам, мабуть, також. Адже це так цікаво подорожувати, сидячи за партами. Вони відчувають себе мандрівниками, вченими. Звичайно, інтерес до такого уроку набагато вищий. Сучасно, креативно, творчо! Молодець!