Конспект уроку математики для 1 класу за темою “Задачі і вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання в межах 10”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку математики для 1 класу за темою “Задачі і вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання в межа...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №93

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку математики для 1 класу за темою “Задачі і вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання в межах 10”
Метою данного уроку є удосконалення знань табличних випадків додавання і віднімання в межах першого десятку; розвиток вмінь лічити предмети, вживати порядкові числівники; розв’язувати задачі вивчених видів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ларисо Миколаївно! Щиро дякую за урок, за позитив та хорошу спрівпрацю під час заняття. Ви та учні – співавтори, партнери, відчувається психологічна єдність з дітками, що дуже важливо під час роботи з першокласниками. Презентацію ви використали тільки під час “Веселого рахунку” та під час перевірки знань порядкової лічби. Це Ваше право. Подорож станціями задає темпу та робить урок динамічним. Ще раз дякую та бажаю успіхів!

  2. На даному уроці вчителька використовує ігрові форми роботи, чим викликає в учнів зацікавлення та захоплення предметом математики. Хороша задумка: подорожувати від станції до станції, виконуючи різні завдання. Швидко змінюючи види діяльності під час уроку, вчителька запобігає стомлюваності школярів. Цікавий урок!

  3. Під час усного рахунку не вистачає завдань, а тільки порядкова лічба. Слід звернути увагу на те, щоб учні пояснювали вибір дії, адже задачі, з якими ознайомлюються першокласники, є основою складених задач. Цікаво проведена робота з геометричним матеріалом.

  4. Подорожуючи на уроці , вчитель застосовує різноманітні форми і методи роботи. Зацікавлює дітей назвами станцій, слайдовою презентацією, практичною роботою з посудом. Працюючи над задачею, проводиться її детальний аналіз. Вважаю, на уроці вчитель досягає мети.