Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: «Лічба в межах 20. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання чисел в межах 10».

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: «Лічба в межах 20. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання ч...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: «Лічба в межах 20. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання чисел в межах 10».
Даний конспект передбачає повторення лічби в межах 20 у цікавій ігровій формі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Олександре Миколайовичу! Дякую за чіткий, методично продуманий конспект, який відображає системність Вашої роботи, як вчителя початкових класів. Урок у формі гри – виграшний варіант для 1 класу, оскільки ігрова діяльність є природнім станом учнів цього віку. Ви вміло використали особливості сприйняття дітей, інтригу, невимушено реалізували мету та завдання уроку. Успіхів!

  2. Ігрова форма робить урок цікавим, легким для сприйняття. Урок побудований методично вірно, відповідає вимогам сучасності. Сподобалось закріплення матеріалу у формі групової роботи. Релаксація знімає напругу, сприяє кращій роботі на уроці.