Конспект уроку з математики для 2 класу. Тема. Застосування таблиці множення числа 4 для розв ’язування задач. Складання простих і складених задач за малюнками.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 2 класу. Тема. Застосування таблиці множення числа 4 для розв ’язування задач. Складання...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Красноградський навчально – виховний комплекс№3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал уроку дасть можливість працювати над формуванням навичок табличного множення, розвивати математичне мовлення, логічне мислення, кмітливість.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дякую за чітко вибудуваний, класичний конспект. Нічого зайвого, все по справі з певною метою. Різноманітні завдання швидко змінюють один одного, так що діти не повинні втомитися. Ви намагаєтеся домогтися саме самостійної роботи дітей (чому сприяють індивідуальні картки), не ганяєтеся за зовнішнім, а цінуєте внутрішнє наповнення: щоб діти дійсно навчилися рахувати САМІ, тим більше це їм має стати в нагоді в подальшому житті.

  2. Математичний тренажер вдало розпочинає урок. Вчитель застосовує для досягнення мети інтерактивні прийоми та методи. Присутня групова робота. Фізхвилинка дозволяє і відпочити , і перевірити обчислювальні навички учнів.