Конспект уроку з математики для 2 класу на тему: “Таблиця множення числа 3. Розв`язування задач”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 2 класу на тему: “Таблиця множення числа 3. Розв`язування задач”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з математики для 2 класу на тему: “Таблиця множення числа 3. Розв`язування задач”
Запропоновано розробку нестандартного уроку-сюрпризу з математики для 2 класу за темою «Таблиця множення числа 3. Розв`язування задач» з використанням елементів інтерактивних та інформаційних технологій. Мета якої – скласти разом з учнями таблицю множення числа З та застосовувати її під час розв’язування прикладів та задач. Вчити дітей працювати в парах, групах. Залучати всіх учнів до творчого мислення шляхом активних методів навчання. Дати змогу кожному виявляти ініціативу, самостійність, можливість висловити свою думку. Розвивати увагу, уяву, логічне мислення, мовлення, пам’ять. Виховувати любов до математики і кращі людські якості.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хороший урок, використовувалися різні форми роботи з учнями. Були створені умови для актуалізації досвіду учнів, їх особистісного спілкування. Дотримані етапи уроку, велика робота вчителя, вийшов розвиваючий урок. Спасибі, успіхів у роботі.

  2. Сподобалась хвилинка каліграфії, проведена у нестандартній формі. Сучасним є спроба формулювання теми уроку учнями. Кожний етап уроку спонукає до роздумів, розвиває пізнавальну діяльність школярів.Доречною є презентація.Дякую!

  3. Хороша, добре спланованна розробка уроку. Автор продумала все до наймненших деталей, щоб урок був насичений навчальним матеріалом, але разом з тим цікавим і продуктивним. Використано багато різнопланових вправ. Передбачена самоперевірка та фізкультхвилинка. Хороший урок!

  4. Добре підібраний девіз уроку! Сподобалася логічна вправа “Знайди зайве”, гра “Допоможи птахам долетіти до годівнички”, гра “Веселий дзьобик”, також є “Цікавинки від сороки”, застосовані інтерактивні методи навчання. Дякую за розробку!