План-конспект уроку з математики для 2 класу на тему “Складання таблиці множення числа 4. Застосування таблиці для розв’язування значень виразів”

Автор публікації
Автор матеріалу: План-конспект уроку з математики для 2 класу на тему “Складання таблиці множення числа 4. Застосування таблиці для...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Семенівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Методична розробка інтегрованого уроку – подорож у космос для 2 класу з предметів математика та природознавство. Запропонований урок збагатить знання учнів про Сонячну систему за допомогою енциклопедичних матеріалів та удосконалить застосування обчислювальних навичок з математики. Я сподіваюся, що мій урок стане вам у нагоді!

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інтеграція на сучасному етапі розвитку освіти є актуальною, тому такі розробки уроків стануть у нагоді колегам. Подорож у космос допомагає розв*язати поставлені завдання на уроці. Урок пізнавальний, навчальний та корисний!

  2. Конспект бездоганний. Цікава форма конспекта – таблиця. Маючи електронку можна підставляти нові види робіт – це суттєво заощадить час на підготовку до уроку. Презентація містить астрономічні дані, що здатні привернути увагу школярів.

  3. Урок цікавий, змістовний, містить дуже багато інтерактивних вправ. Вдало застосована презентація. Слайди, виконані вчителем несуть різне смислове навантаження:організаційне, мотиваційне, проблемне, контролююче. Дякую.
    .