Презентація “Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей учнів початкових класів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація “Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей учнів початкових класів”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ"Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст."ВРР ЗО

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація “Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей учнів початкових класів”
Ця робота містить поради тим вчителям, які прагнуть дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже цікава методична розробка для вчителів які прагнуть допомогти дітям досягнути своєї мети у навчанні чи у роботі. Педагог розкриває бажання учнів відкрити свої кращі риси.

  2. Вивчивши презентацію багато чого осмислила в роботі з дітьми. Вчитель показує багато способів для досягнення мети, успіху будь-якою дитиною нашого класу. Чудове доповнення до власної методичної скарбнички педагога!

  3. Презентація містить практичні поради для створення ситуації успіху. Сьогодні для нас це особливо важливо! Запропоновані прийоми можна сміливо застосовувати у своїй роботі. Рекомендація: попрацюйте над оформленням слайдового матеріалу. Дякую.

  4. Прекрасна методична розробка, яка стане у пригоді не тільки вчителям початкових класів, а й середньої та старшої ланки, адже стимул досягнення мети, успіху у роботі чи навчанні повинен завжди бути у дитини, а вчитель вказувати напрямок, уміло створюючи ситуацію, щоб спонукати учнів проявляти свої найкращі риси

  5. Ситуація успіху досягається тоді, коли сама дитина визначає цей результат як успіх. Нам, педагогам, слід звернути на це увагу. Мене зацікавили прийоми створення ситуації успіху. Обов’язково використаю у своїй діяльності. Дякую за такі розгорнуті поради!