Виступ вчителя «Створення «ситуації успіху» на уроках, як шлях формування життєвих компетентностей школярів»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виступ вчителя «Створення «ситуації успіху» на уроках, як шлях формування життєвих компетентностей школярів»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Мирогощанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

«Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, тому треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє …» А.Барбюс
Метою і завданням вчителя є : навчити учнів вірити у свої сили і можливості, дати можливість кожному учневі відчути радість досягнення, усвідомлення своїх здібностей, віри у власні сили. Ситуація успіху – доволі тонкий педагогічний інструмент. Ним мусить володіти кожен учитель, адже він – майстер , який бере участь у творенні найголовнішого – Людини.
В даній роботі розкриті прийоми створення «ситуацій успіху» в освітньому процесі, впровадження на уроці інноваційних технологій, як шляхів створення ситуацій успіху для учня.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Доповідь вчителя – змістовна. Нещодавно також мала виступ на педагогічній раді про мотивацію, як рушійну силу у навчально – виховному процесі. Мотиваційні процеси з створенням “ситуації успіху” вважаю дійсно переплітаються і є важливим ключиком до формування життєвих компетентностей школяра.
    Хочеться зауважити, що доповідь чітко пов’язана з презентацією. А від так видно плідну роботу вчителя. Дякую.