mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для учнів 1 класу “Позиційний принцип будови числа. Додавання і віднімання чисел в межах 100 на основі нумерації. Задачі на знаходження невідомого від’ємника. Розпізнавання герметричних фігур.”

Конспект уроку з математики розроблений для вдосконалювати вміння учнів утворювати і записувати двоцифрові числа, розв’язувати задачі на знаходження невідомого від’ємника, впізнавати і називати геометричні фігури.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
11
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з математики для 1 класу з теми: “Склад числа 10. Послідовність чисел в межах 10. Запис чисел. Попереднє і наступне число. Склада... Даний матеріал допоможе педагогам цікаво провести урок з теми: "Склад числа 10". Для першого класу важливо, щоб урок був насичений цікавими подіями, г...
Закріплення нумерації чисел у межах 10. Склад числа 5 Урок – казка для першого класу.Презентація
Конспект уроку математики на свіжому повітрі у 1 класі Конспект уроку математики на свіжому повітрі у 1 класі.Конспект уроку 
128

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Урок дуже гарний, багато ігрового матеріалу, відповідно до віку першокласників, є і пізнавальна хвилиночка, ще б супроводити його яскравою презентацією з цими ж казковими героями.