mail@urok-ua.com

Подорож у Країну Доброти (інтерактивний виховний захід)

“Двоє, працюючи разом, досягають більшого,
ніж троє, які працюють окремо.”
Чарльз Мак Кормик
« Завдяки казці дитина пізнає світ
не лише розумом, а й серцем»
В.Сухомлинський

Народна педагогіка стверджує: «Дивись. Не забудь: Людиною будь!». Хоч і сказані ці слова давно, проте не втратили свого значення і понині. Швидше, навпаки – сьогодні вони набули особливої актуальності. Справжня людина, за глибоким моїм переконанням, — це людина добра і доброзичлива, щира і сердечна, щедра і світла, яка вміє любити і співчувати, захистити і приголубити, поважати і порадити, людина з добрим серцем і світлою душею. Тому з раннього дитинства стараюсь своїм вихованцям прищеплювати любов до всього живого.
Це дуже важливо, бо все починається з дитинства. Як каже народна мудрість: «Посієш вчинок — пожнеш звичку, посієш звичку — пожнеш характер». Тому стараюсь посіяти у дитячих душах добрі звички, прищеплювати бажання робити добрі вчинки, щоб вони виросли добрими і мудрими, справжніми людьми.
Мені б хотілося, щоб учні, яких я навчаю, назавжди запам’ятали, що доброму бути краще у цьому світі. «Доброму все добре» — каже народна мудрість, а сердите не буває сите».
Хай оживає істина стара: людина починається з добра!
Дуже часто злу, нещиру людину асоціюють із безлистим деревом. Але якби це деревце отримало вдосталь вологи, турботи, доброго лагідного догляду, можливо, воно на очах змінилося б: ожило, затріпотіло листочками від вдячності, зацвіло б весняною красою, милуючи око.Отож, від усіх нас залежить те, якими виростуть наші діти.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1279

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На уроці вчитель створив справжню казку для дітей. З якою любов’ю і ласкою створена сприятлива атмосфера. З уст педагога звучить багато теплих слів. Застосовано багато сучасних інтерактивних вправ.Чудово підведений підсумок уроку.

  2. Привітання, створення сприятливої атмосфери вже це сприяло вихованню доброти. Дуже цікава карта подорожі: стежка Доброти, яр Мудрості, ліс Глибокої думки, будинок Доброзичливих людей, гора Наполегливості, поляна Підсумків. Інтерактивні вправи, руханка, робота в групах роблять урок сучасним, цікавим. Дякую.