mail@urok-ua.com

Подорож у Країну Доброти (інтерактивний виховний захід)

“Двоє, працюючи разом, досягають більшого,
ніж троє, які працюють окремо.”
Чарльз Мак Кормик
« Завдяки казці дитина пізнає світ
не лише розумом, а й серцем»
В.Сухомлинський

Народна педагогіка стверджує: «Дивись. Не забудь: Людиною будь!». Хоч і сказані ці слова давно, проте не втратили свого значення і понині. Швидше, навпаки – сьогодні вони набули особливої актуальності. Справжня людина, за глибоким моїм переконанням, — це людина добра і доброзичлива, щира і сердечна, щедра і світла, яка вміє любити і співчувати, захистити і приголубити, поважати і порадити, людина з добрим серцем і світлою душею. Тому з раннього дитинства стараюсь своїм вихованцям прищеплювати любов до всього живого.
Це дуже важливо, бо все починається з дитинства. Як каже народна мудрість: «Посієш вчинок — пожнеш звичку, посієш звичку — пожнеш характер». Тому стараюсь посіяти у дитячих душах добрі звички, прищеплювати бажання робити добрі вчинки, щоб вони виросли добрими і мудрими, справжніми людьми.
Мені б хотілося, щоб учні, яких я навчаю, назавжди запам’ятали, що доброму бути краще у цьому світі. «Доброму все добре» — каже народна мудрість, а сердите не буває сите».
Хай оживає істина стара: людина починається з добра!
Дуже часто злу, нещиру людину асоціюють із безлистим деревом. Але якби це деревце отримало вдосталь вологи, турботи, доброго лагідного догляду, можливо, воно на очах змінилося б: ожило, затріпотіло листочками від вдячності, зацвіло б весняною красою, милуючи око.Отож, від усіх нас залежить те, якими виростуть наші діти.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вся подорож пронизана позитивними моральними якостями людини. Кожна вправа, завдання закликає до доброти, співчуття та іншими чеснотами. Інтерактивні вправи створюють умови для формування відповідних умінь.

  2. На уроці вчитель створив справжню казку для дітей. З якою любов’ю і ласкою створена сприятлива атмосфера. З уст педагога звучить багато теплих слів. Застосовано багато сучасних інтерактивних вправ.Чудово підведений підсумок уроку.

  3. Привітання, створення сприятливої атмосфери вже це сприяло вихованню доброти. Дуже цікава карта подорожі: стежка Доброти, яр Мудрості, ліс Глибокої думки, будинок Доброзичливих людей, гора Наполегливості, поляна Підсумків. Інтерактивні вправи, руханка, робота в групах роблять урок сучасним, цікавим. Дякую.