super@urok-ua.com

Конспект уроку навчання грамоти (письмо) за темою “Закріплення вмінь писати вивчені букви в поєднанні. Поділ і записування слів за групами.

Автор матеріалу: Конспект уроку навчання грамоти (письмо) за темою “Закріплення вмінь писати вивчені букви в поєднанні. Поділ і зап...

Конспект уроку навчання грамоти (письмо) за темою “Закріплення вмінь писати вивчені букви в поєднанні. Поділ і записування слів за групами.
Форма проведення данного уроку – урок-пазл, метою якого є закріпити й перевірити вміння учнів писати вивчені літери, поєднувати їх у слова, речення; удосконалювати уміння робити звуко-буквений аналіз слів; збагачувати словниковий запас дітей; розвивати увагу при списуванні з друкованого тексту; виховувати любов і бережне ставлення до природи.
На уроці всі завдання на кожному етапі переплітаються між собою та об’єднані однією проміжною лінією -це рослинний та тваринний світ України. Протягом уроку здійснюються міжпредметні зв’язки (читання, природознавство) та зв’язок з життям.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Пазли , мабуть , найулюбленіша справа молодших школярів, носить розвивальний характер, потребує зосередженості. Всі методичні прийоми відповідають темі та меті уроку, сприяють кращому засвоєнню матеріалу. Дякую!

  2. Цікавий насичений вправами урок, який відповідає віковим стандартам учнів. Автором підібрані різнопланові завдання, проглядається міжпредметний зв`язок мова – природознавство – читання. Передбачені індивідуальні завдання для окремих учнів. Хороша робота!