Конспект уроку з української мови (навчання грамоти) в 1 класі. Письмо рядкової букви й (йот), буквосполучень, слів із нею. Списування речення

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови (навчання грамоти) в 1 класі. Письмо рядкової букви й (йот), буквосполучень, слів із н...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Кам'янський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

План – конспект нестандартного уроку з української мови в 1 класі.
Мета. Вчити учнів правильно аналізувати структуру малої букви й (йот); писати її в рядках зошита, у складах та словах; удосконалювати навички каліграфічного письма; розвивати логічне мислення,зв’язне мовлення, пізнавальну активність. дрібну моторику руки, правильну артикуляцію звуків, фантазію учнів; виховувати у дітей любов до рідної країни, повагу до народних символів, охайність, повагу до оточуючих людей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Подорож на шкільному трамвайчику по країні Каліграфії є цікавою. Як свідчить шкільна практика, використання нестандартних уроків дає найбільший ефект, розвивається пізнавальна активність. Сподобалась вправа “Це цікаво!”

  2. За різновидами уроку – це урок – подорож. За структурою спланований методично правильно. Даний урок ефективно сприяє формуванню навичок і вмінь, що дає змогу за короткий час опановувати новий матеріал. Дякую за урок.