mail@urok-ua.com

Письмо великої букви Й («йот»). Підготовчі графічні вправи. Написання буквосполучень, слів. Складання і записування словосполучень

Розгорнутий конспект уроку письма у першому класі з мультимедійною презентацією. У конспекті використані різні методи та форми роботи на уроці письма, розвивальні ігри та цікавий природничий матеріал, відповідно до вікових особливостей учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Змістовна презентація до уроку з навчання грамоти допоможе учням краще засвоїти програмовий матеріал, вміння співставляти, порівнювати букву Й з іншими літерами. Ця презентація допоможе вчителю вивчити з дітьми написання великої букви Й, складів та слів з нею. Дякую.

  2. Сподобалось, що вчитель застосовує під час уроку нетрадиційні методи навчання. Письмо букви на піску позитивно впливатиме на її засвоєння.Звернула увагу на дві фізхвилинки замість однієї, отже, вчитель дбає про здоров*я учнів.

  3. Урок сплановано чітко за структурою. Також всі етапи підкріплено презентацією. Тобто все за методикою добре. Але, на мою думку, для кращого сприйняття матеріалу, не досконалою є мотивація, а від так і відсутня рефлексія. Над цим потрібно попрацювати.

  4. Етапи уроку відповідають типу і меті, раціонально розподілено навантаження, застосовано здоров’язберігальні , мультемідійні технології, забезпечено єдність виховання і навчання.