Письмо великої букви Й («йот»). Підготовчі графічні вправи. Написання буквосполучень, слів. Складання і записування словосполучень

Автор публікації
Автор матеріалу: Письмо великої букви Й («йот»). Підготовчі графічні вправи. Написання буквосполучень, слів. Складання і записування слов...
Посада: вчитель з початкової освіти
Місце роботи: Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №14

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розгорнутий конспект уроку письма у першому класі з мультимедійною презентацією. У конспекті використані різні методи та форми роботи на уроці письма, розвивальні ігри та цікавий природничий матеріал, відповідно до вікових особливостей учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Змістовна презентація до уроку з навчання грамоти допоможе учням краще засвоїти програмовий матеріал, вміння співставляти, порівнювати букву Й з іншими літерами. Ця презентація допоможе вчителю вивчити з дітьми написання великої букви Й, складів та слів з нею. Дякую.

  2. Сподобалось, що вчитель застосовує під час уроку нетрадиційні методи навчання. Письмо букви на піску позитивно впливатиме на її засвоєння.Звернула увагу на дві фізхвилинки замість однієї, отже, вчитель дбає про здоров*я учнів.

  3. Урок сплановано чітко за структурою. Також всі етапи підкріплено презентацією. Тобто все за методикою добре. Але, на мою думку, для кращого сприйняття матеріалу, не досконалою є мотивація, а від так і відсутня рефлексія. Над цим потрібно попрацювати.

  4. Етапи уроку відповідають типу і меті, раціонально розподілено навантаження, застосовано здоров’язберігальні , мультемідійні технології, забезпечено єдність виховання і навчання.