mail@urok-ua.com

Письмо великої букви Й («йот»). Підготовчі графічні вправи. Написання буквосполучень, слів. Складання і записування словосполучень

Розгорнутий конспект уроку письма у першому класі з мультимедійною презентацією. У конспекті використані різні методи та форми роботи на уроці письма, розвивальні ігри та цікавий природничий матеріал, відповідно до вікових особливостей учнів.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
563

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Сподобалось, що вчитель застосовує під час уроку нетрадиційні методи навчання. Письмо букви на піску позитивно впливатиме на її засвоєння.Звернула увагу на дві фізхвилинки замість однієї, отже, вчитель дбає про здоров*я учнів.

  2. Урок сплановано чітко за структурою. Також всі етапи підкріплено презентацією. Тобто все за методикою добре. Але, на мою думку, для кращого сприйняття матеріалу, не досконалою є мотивація, а від так і відсутня рефлексія. Над цим потрібно попрацювати.

  3. Етапи уроку відповідають типу і меті, раціонально розподілено навантаження, застосовано здоров’язберігальні , мультемідійні технології, забезпечено єдність виховання і навчання.