Урок навчання грамоти. 1 клас. Письмо малої букви «г». Підготовчі графічні вправи. Написання складів та слів з буквою «г». Написання великої букви «Г»

Конспект уроку може бути використаний під час букварного періоду. Він направлений на формування основних учнівських компетентностей шляхом використання різних видів, методів і прийомів роботи під час ознайомлення з написанням літер.

Вікно перегляду документа

  • : Єлець Анна Василівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок" смт. Заболоття
  • Урок навчання грамоти. 1 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Даний урок побудований методично вірно. Дозволяє формувати в учнів вміння писати букву г, також закріплює вміння написання вивчених букв. За допомогою даного уроку реалізуються поставлені розвиваючі та виховні завдання. Цей урок викликає інтерес у дітей до навчання. Вчителем дуже чітко прописані всі етапи уроку, що без утруднення дозволить іншим вчителям використовувати даний конспект у своїй роботі.

  2. Вчитель починає урок зі знайомства з Гарбузом та його улюбленої букви, далі пояснення нового матеріалу поєднується з ігровою діяльністю.Під час засвоєння букви використовуються оздоровчі вправи, зокрема пальчикова гімнастика, також урок є пізнавальним.