mail@urok-ua.com

Урок навчання грамоти. 1 клас. Письмо малої букви «г». Підготовчі графічні вправи. Написання складів та слів з буквою «г». Написання великої букви «Г»

Конспект уроку може бути використаний під час букварного періоду. Він направлений на формування основних учнівських компетентностей шляхом використання різних видів, методів і прийомів роботи під час ознайомлення з написанням літер.

 • : Єлець Анна Василівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок" смт. Заболоття
 • Урок навчання грамоти. 1 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.8 з 5)
1430

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Даний урок побудований методично вірно. Дозволяє формувати в учнів вміння писати букву г, також закріплює вміння написання вивчених букв. За допомогою даного уроку реалізуються поставлені розвиваючі та виховні завдання. Цей урок викликає інтерес у дітей до навчання. Вчителем дуже чітко прописані всі етапи уроку, що без утруднення дозволить іншим вчителям використовувати даний конспект у своїй роботі.

 2. Вчитель починає урок зі знайомства з Гарбузом та його улюбленої букви, далі пояснення нового матеріалу поєднується з ігровою діяльністю.Під час засвоєння букви використовуються оздоровчі вправи, зокрема пальчикова гімнастика, також урок є пізнавальним.