Урок навчання грамоти. 1 клас. Письмо малої букви «г». Підготовчі графічні вправи. Написання складів та слів з буквою «г». Написання великої букви «Г»

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок навчання грамоти. 1 клас. Письмо малої букви «г». Підготовчі графічні вправи. Написання складів та слів з буквою «г...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок" смт. Заболоття

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку може бути використаний під час букварного періоду. Він направлений на формування основних учнівських компетентностей шляхом використання різних видів, методів і прийомів роботи під час ознайомлення з написанням літер.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Даний урок побудований методично вірно. Дозволяє формувати в учнів вміння писати букву г, також закріплює вміння написання вивчених букв. За допомогою даного уроку реалізуються поставлені розвиваючі та виховні завдання. Цей урок викликає інтерес у дітей до навчання. Вчителем дуже чітко прописані всі етапи уроку, що без утруднення дозволить іншим вчителям використовувати даний конспект у своїй роботі.

  2. Вчитель починає урок зі знайомства з Гарбузом та його улюбленої букви, далі пояснення нового матеріалу поєднується з ігровою діяльністю.Під час засвоєння букви використовуються оздоровчі вправи, зокрема пальчикова гімнастика, також урок є пізнавальним.