Конспект уроку української мови для 1 класу на тему: “Письмо великої букви Д. Складання слів з нею. Написання речень”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку української мови для 1 класу на тему: “Письмо великої букви Д. Складання слів з нею. Написання рече...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Рожнівський навчально-виховний комплекс «Гуцульщина» ім. Ф.Погребенника НаУКМА

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Структура уроку спрямована на закріплення вміння з’єднувати букви у словах, виконувати звуко-складові моделі, списувати з друкованого тексту, розвивати зв’язне мовлення, дрібну моторику, збагачувати словниковий запас учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Маріє Петрівно! Дякую за розробку, під час читання якої посміхалася не один раз, пригадуючи своїх першачків. Доречною була гра “Відшукай початок”. “Добери пару” – оригінально. Методично правильно проведена робота по ознайомленню з письмом нової букви. Чистомовка в поєднанні з письмом – заслуговує на увагу. Як і весь конспект. Дякую за відданість нашій професії, і хай Бог допоможе нам вершити наші маленькі справи для величі майбутнього. Успіхів!

  2. Урок відповідає програмовим вимогам. Вчитель формує в учнів ключові компетентності: вміння вчитися, соціальну компетентність- продуктивно співпрацювати з різними партнерами в парі; виявляти ініціативу. Сподобалось планування актуалізації опорних знань.