mail@urok-ua.com

Опис досвіду “Розвиток творчої активності молодших школярів шляхом упровадження сучасних педагогічних технологій”

Робота висвітлює особливості розвитку творчої активності дітей молодшого шкільного віку, умови, які необхідно створювати для розвитку творчості та інтелекту молодшого школяра. У досвіді розглядаються шляхи й засоби формування творчої активності школяра, окреслені можливості навчально-виховного процесу щодо реалізації творчого потенціалу молодших школярів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Наталіє Анатоліївно! Дякую за хорошу та змістовну роботу. Згідна з Вашим твердженням, що потреба в творчих людях наразі одне з головних завдань нової освіти. Ваше наукове дослідження є повним та заслуговує на високу оцінку. Теорія підкріплена зразками досвіду. Сподіваюся, Ваші учні стануть творцями майбутнього України. Успіхів!

  2. Грунтовна, осмислена і підкріплена досвідом робота. Творча дитина – це щаслива дитина, а отже, цілеспрямована на успіх, на досягнення мети. Я згодна з автором , що впровадження сучасних педагогічних технологій дає можливість учням, і не тільки початкової школи, розвивати творчий потенціал.

  3. Опис досвіду вчителя мене зацікавив. Хочу зазначити перспективність розвитку цієї теми, оскільки розвиток творчості учнів – це основа у формуванні особистості. Імпонує, що учитель створює ситуації успіху, використовує прийоми стимулювання творчої активності. Дякую.