super@urok-ua.com

Доповідь на тему: “Формування графічних навичок письма – необхідна умова розвитку писемного мовлення”.

Автор матеріалу: Доповідь на тему: “Формування графічних навичок письма – необхідна умова розвитку писемного мовлення”.

Доповідь на тему: “Формування графічних навичок письма – необхідна умова розвитку писемного мовлення”.
Вагомим важелем розумового виховання першокласників є інтелектуальні почуття – емоції , що виникають в результаті його пізнавальної активності, а саме : радість відкриття нового, здивування , інтерес. Урахування ідей В.О. Сухомлинського щодо розумового виховання дає змогу розвивати мовлення і мислення у взаємозв’язку .Проблема системи вправ, спрямованих на розвиток власне мисленнєвих операцій у період навчання грамоти потребує подальшого обговорення і глибшого аналізу

Вікно перегляду документа

  • : Варзар Єфросинія Єлізарівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Розівська ЗОШ I-III ступенів, Саратського району, Одеської області
  • Доповідь
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Єфросинія Єлізарівна розглянула думки видатного педагога В.Сухомлинського справді по-новому, хоча слід описати, як у Вашій школі вирішується дане питання, як над ним працювали інші. Це додасть практичності описаному. Також слід додати побільше прикладів.

  2. Дана доповідь розкриває педагогічні погляди В.О.Сухомлинського на розумовий розвиток дітей.Звичайно ж Василь Олександрович звертає увагу і на мовленнєвий розвиток дітей, як один із аспектів розумового розвитку. Та, не зважаючи на те, що питання творчого доробку Сухомлинського з проблеми розумового розвитку дитячої особистості висвітлені в доповіді досить непогано, слід все ж зазначити, що тема останньої зовсім інша: це “Формування графічних навичок письма – необхідна умова розвитку писемного мовлення”. А тема то зовсім не розкрита.Хотілося б, щоб зміст доповіді відповідав її темі.