Посібник для розвитку навичок читання, письма та говоріння

Автор публікації
Автор матеріалу: Посібник для розвитку навичок читання, письма та говоріння
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Маріупольська спеціалізована школа №40

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Посібник для розвитку навичок читання,письма та говоріння.
У добірці розроблені завдання на розвиток навичок читання, говоріння та письма на початковому етапі навчання. Усі завдання охоплюють тематику, передбачену чинною програмою з іноземних мов для учнів початкових класів.
Збірник містить тексти, які побудовані на життєвих ситуаціях і розвивають навички читання та творчі здібності учнів, допомагають учням у написанні власних письмових робіт.

Посібник

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобався ваш посібник. Творчо, яскраво, кольорово, різноманітні завдання. А ще посібник направлений на позитивний настрій, всі наочні матеріали демонструють те, що треба радісно приймати навколишній світ, вчитися жити в ньому творчо. Цікаві завдання.

  2. Методичний посібник практичного спрямування,завдання підібрано відповідно віковій категорії. Використовуються тести, побудовані на основі життєвих ситуацій , а це учням зрозуміліше. У посібнику є також завдання і творчого характеру. Посібник стане у пригоді і учням, і вчителям .Дякую.

  3. Посібник сприяє розвитку навичок читання, говоріння, письма. завдання дібрано відповідно програмових вимог, розподілені за темами. Методичний матеріал має гарну ілюстративну підтримку. Можна рекомендувати посібник для колективного та самостійного опрацювання.