super@urok-ua.com

Стаття: “Диференційований підхід у корекційній роботі з попередження і подолання недоліків письма та читання у дітей, які мають порушення інтелектуального розвитку”

Автор матеріалу: Стаття: “Диференційований підхід у корекційній роботі з попередження і подолання недоліків письма та читання у діт...

Диференційований підхід у корекційній роботі з попередження і подолання недоліків письма та читання у дітей, які мають порушення інтелектуального розвитку.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ольга Сергіївна розглядає важливу тему, адже дітей із затримкою розвитку стає дедалі більше, значна їх частина продовжує навчатися у загальноосвітніх закладах, тому матеріал мене зацікавив. Дуже хотілося б , щоб публікація містила ще й практичні завдання, як саме проводити диференціювання з такими школярами.

  2. Часто діти з затримкою розвитку навчаються в звичайному класі загальноосвітньої школи через небажання батьків, щоб дитина знаходилась в спеціалізованому інтернаті з різних причин. Тому мене зацікавило питання диференційованого підходу у корекційній роботі з попередження недоліків читання та письма у дітей з порушенням інтелектуального розвитку. На жаль, я не знайшла корисних рекомендацій практичного характеру, крім того, що диференціація потрібна.