Додотковий методичний матеріал з вправами на закріплення

Автор публікації
Автор матеріалу: Додотковий методичний матеріал з вправами на закріплення
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Чигиринський НВК №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Посібник містить 7 текстів з вправами до них:Great Piramid of Giza, Colossus of Rhodes, Hanging Gardens of Babylon, Statue of Zeus at Olympia, Temple of Artemis at Ephesus, Mausoleum at Halicarnassus, Lighthouse of Alexandria.

Посібник допоможе викладачам організувати індивідуальну та самостійну роботу учнів.

Пропонований посібник з англійської мови для учнів складено з метою запровадження історичних елементів стародавнього світу в практику використання окремих тем на уроках англійської мови та в позакласній роботі з предмету.Він призначений для учнів старших класів. Посібник містить збірку текстів із вправами на закріплення. Вправи містять доступну, зрозумілу лексику, тому виконувати їх дуже цікаво. Даний посібник містить ілюстрації до кожного тексту, що дає змогу глибше поринути у життя стародавнього світу.Прочитавши тексти ви можете дізнатися багато цікавої інформації про виникнення містичних і до цього часу не зрозумілих чудес.

Тестові завдання розраховані для перевірки рівня з чотирьох видів компетенції учнів та лексико-граматичні завдання з англійської мови.Завдання стануть у нагоді учням, які готуються до участі в олімпіадах та конкурсах. Матеріали збірника стануть в нагоді вчителям,викладачам під час роботи з обдарованими дітьми. Завдання широкого спектру перевіряють навички учнів з читання, володіння структурою англійської мови на лексичному, граматичному рівнях. До всих завданнь наведені ключі до усіх вправ та тестових завдань, які допоможуть перевірити правильність їх виконання та звернути увагу на навчальний матеріал, що потребує доопрацювання.

Завдання носять творчий характер і націлені на перевірку вмінь користування мовним матеріалом.
Ефективність володіння спеціальною лексикою забезпечується її повторенням у межах як кожного окремого заняття,так і всього навчального посібника.
Усі тексти, на яких побудовано тестові завдання, дібрано з автентичних джерел (друкованих видань та інтернет-сайтів).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *