mail@urok-ua.com

Відкрита виховна година на тему: Квест “Шкідливі провокатори”

Виховна година у нестандартному форматі квесту. Детально розроблено завдання для кожного пункту призначення. Виховна мета- запобігання шкідливих звичок серед підлітків.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Приєднуюсь до гарних відгуків колег про Вашу розробку. Робота є дуже актуальною, адже здоров”я – це запорука всього і ми маємо навчати учнів берегти та цінувати власне здоров”я. Дякую!

  2. Виховна година – захоплює своїм нестандартним підходом до розкриття важливих проблем серед підлітків. Просто розповідати для них “что такое хорошо, а что такое плохо”, це дійсно варіант з не найкращих. А коли вони самі виконуючи завдання, бачать доводи, роблять висновки – це все в сукупності дає інший результат. Розробка виховної години дуже сподобалася.

  3. Оригінальна форма проведення виховної години,назви станцій якнайкраще в тему.На станціях використовуються різні завдання:задачі математичні,на запам,ятовування,пазли,асоціації,дослід.Використовується наочність,відео.Гарна клятва і заключна пісня.Захід дійсно сприятиме запобіганню шкідливих звичок у учнів класу.P.S.Винесли здоров,я за двері,а в кінці забули занести.Сподобалось.Дякую.

  4. Цікавий підхід до виховання сучасного покоління. Тема заняття дуже важлива. Вчитель виховну годину проводить у нестандартній формі. Завдання гарно продумано. Таким чином можна звернути увагу учнів на підняті проблеми, адже здоров*я – це основа всього. Такі методи будуть хорошим стимулом для учнів, щоб задуматись над своїми вчинками. Опублікований матеріал потрібно використовувати у роботі вчителів, тому що це один із варіантів виховати учнів свідомими людьми, які берегтимуть себе та близьких.