mail@urok-ua.com

Презентація на тему “Дружба”

Презентація містить мірилки, прислів’я про дружбу,правила дружби,випуск кіножурналу “Ералаш”

Вікно перегляду презентації

  • : Воробйова Тетяна Борисівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №60
  • - Презентація на тему «Дружба»
  • : woman
  • : 1
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікаво було переглядати Вашу творчу, добре проілюстровану, презентацію, яка допоможе переконати учнів у цінності дружби; розібратися, хто такий друг, які існують правила дружньої поведінки, цінність дружніх стосунків. Дякую.

  2. Ваша презентація дозволяє поглибити і розширити поняття у дітей про дружбу, показати необхідність дружити, виховувати бажання бути другом; навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватися і товаришувати; виховувати почуття справжньої дружби, колективізму, чесності,щирості у відносинах, уміння допомогти у важку хвилину. Дякую!

  3. Тема дружби є дуже важливою. Сподобалась Ваша презентація. Я також нещодавно приділила значну увагу цій темі, адже проводила виховний захід “У колі справжніх друзів”. Такі заходи учнів згуртовують. Якби раніше натрапила на Вашу роботу, то обов*язково представила б увазі своїх учнів запропоновані Вами правила дружби. Дякую!

  4. Як добре, що автор звертає увагу на таку одвічну тему – дружба. Нехай діти з самого малку знають, що найголовніше – це вірні люди поруч. Для кого ж ще ми живемо, як не для інших людей.