mail@urok-ua.com

Година спілкування по темі: “Справжня дружба.”

Години спілкування на тему дружби актуальні в усі часи. Матеріал цікавий, пізнавальний, активні форми роботи.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Погоджуюсь із попередніми відгуками учителів. Ваша робота настільки насичена та яскрава, що її вже неможливо чимось доповнити. Дякую за гарне напрацювання!

  2. Я просто в захваті від такого заходу, сподобалось абсолютно все. Тема дружби є особливо актуальною для молодого покоління. Матеріал є надзвичайно змістовним та насиченим. Цікавим та стимулюючим є завдання про двох товаришів. Учні навчаються приймати мудрі рішення, розпізнавати справжніх друзів. Учні усвідомлюють, що не можна ототожнювати поняття “друг” та “товариш”. Школярі також визначають риси справжнього друга. Також до теми вдало підібрано вірші. Ефективним методом роботи є “Дерево дружби”, адже учні формують цінності дружби та пізнають скарби фольклору. Робота в групах обіцяє хороший результат, тому що учні розв*язують задачі, розвиваючи при цьому кмітливість та мислення, роблять правильні висновки. Чудовий тест “Чи справжній ти друг?”, що дозволяє учням перевірити самих себе. Сподіваюсь, що всі недоліки дружніх відносин учнів залишаться у “Скриньці”. Учні гарно провели час, активно при цьому працюючи, а також переглядаючи відео про друзів та казку. Закони дружби підуть на користь кожному учню. Форми роботи є ативними, сучасними та веселими. Дякую!

  3. Гарна виховна година,насичена цікавим матеріалом.Учні активні,виконують багато вправ.Пояснюється різниця в поняттях “друг” і “товариш”,учні визначають риси характеру справжнього друга,закріплюють знання роботою над віршами.Працюючи з деревом дружби,пригадують прислів,я.Скринька недоліків-пихологічна вправа,сподіваюсь,ці недоліки підуть назавжди.Гарний тест,учні самостійно виводять закони дружби.Дякую.