mail@urok-ua.com

Година спілкування “Що таке дружба?”

Розширення і поглиблення поняття дружби і товаришування.Виховання у учнів звички уважно ставитися до товаришів.Вміння бачити хиби у своїй поведінці й виправляти їх.

 • : Присвітла Ольга Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : "Середня загальноосвітня школа № 30" Кам'янської міської ради
 • - Година спілкування «Що таке дружба»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
96

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Одразу зацікавила запропонована інсценізація. Дякую за розробку заходу. Що ж таке дружба? Я вважаю, що Ваші учні після здійсненої роботи без вагань зможуть дати відповідь на це запитання. Дякую!

 2. Виховна година з елементами тренінгу знайомить учнів із поняттям “дружби”. Вчитель вдало обирає методику спілкування. Сподобалось демонстрування скляної кулі, порівняння її з дружбою. Пісні урізноманітнюють бесіду. Дякую.

 3. Такий “теплий” захід про дружбу, що перехоплює дух від хороших вражень. З оформлення роботи одразу видно, що вчитель – естет. Цікавий задум роботи дозволяє отримати бажані результати. В занятті використано інноваційні методи навчання. Сподобалось усе: скляна куля “Дружба”, асоціативний кущ, інсценізація вірша, добродушні пісні, вправи на тренування доброзичливості тощо. Година спілкування заслуговує якнайкращих відгуків. Дякую!

 4. Гарна година спілкування.Багато різних цікавих вправ:асоціативний кущ,метод мікрофон,інсценізації.Продумана практична сторона свята,це формування практичних умінь,щоб зберегти дружбу,вправи на тренування доброзичливості,самоаналіз.Сподобалось:”Скляна куля” і “Секрети дружби”.Дякую.