Година спілкування “Що таке дружба?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Година спілкування “Що таке дружба?”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: "Середня загальноосвітня школа № 30" Кам'янської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розширення і поглиблення поняття дружби і товаришування.Виховання у учнів звички уважно ставитися до товаришів.Вміння бачити хиби у своїй поведінці й виправляти їх.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Одразу зацікавила запропонована інсценізація. Дякую за розробку заходу. Що ж таке дружба? Я вважаю, що Ваші учні після здійсненої роботи без вагань зможуть дати відповідь на це запитання. Дякую!

  2. Виховна година з елементами тренінгу знайомить учнів із поняттям “дружби”. Вчитель вдало обирає методику спілкування. Сподобалось демонстрування скляної кулі, порівняння її з дружбою. Пісні урізноманітнюють бесіду. Дякую.

  3. Такий “теплий” захід про дружбу, що перехоплює дух від хороших вражень. З оформлення роботи одразу видно, що вчитель – естет. Цікавий задум роботи дозволяє отримати бажані результати. В занятті використано інноваційні методи навчання. Сподобалось усе: скляна куля “Дружба”, асоціативний кущ, інсценізація вірша, добродушні пісні, вправи на тренування доброзичливості тощо. Година спілкування заслуговує якнайкращих відгуків. Дякую!

  4. Гарна година спілкування.Багато різних цікавих вправ:асоціативний кущ,метод мікрофон,інсценізації.Продумана практична сторона свята,це формування практичних умінь,щоб зберегти дружбу,вправи на тренування доброзичливості,самоаналіз.Сподобалось:”Скляна куля” і “Секрети дружби”.Дякую.