Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я в 4 класі “Що таке дружба? Розбудова дружніх стосунків”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я в 4 класі “Що таке дружба? Розбудова дружніх стосунків”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На сучасному етапі розвитку суспільства головними завданнями системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я як найвищої індивідуальної суспільної цінності та здоров’я оточуючих.

Вирішенню цих завдань у початковій школі сприяють уроки основ здоров’я, на яких через тренінги проводиться активізація навчального процесу, спільної діяльності вчителя та учнів.

Тренінги згуртовують класний колектив, розкривають приховані індивідуальні здібності учнів: робота в групах, де розподіляються ролі та чітко виконуються обов’язки учасників.

Матеріали підготовлені на допомогу вчителям 4 класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На навчальному тренінгу використовуються цікаві форми роботи. Тема актуальна. Навчальні завдання вчитель реалізує через підбірку життєвих вправ. Сподобалося домашні завдання.Дякую.

  2. Тренінг на актуальну, необхідну тематику, гадаю, зацікавить багатьох. Вчитель вдало будує роботу, обирає цікаві вправи, які допомагають зрозуміти сутність дружби. Життєві ситуації роблять урок ще більш продуктивним.

  3. Сподобалась розробка уроку про дружбу, цікаво, просто, всі завдання напревлені на підтримку дружніх стосунків у класному колективі. Дуже добре, що пригадали і сімейні традиції, про дружбу у сім*ї, гарно, що був зворотній зв*язок з учнями.

  4. Тема дружби завжди актуальна, особливо в початкових класах, коли формується дитячий колектив. На уроці-тренінгу використовувалися різні прийоми роботи, що зацікавлює дітей. Конспект тренінгу допоможе кожному вчителеві в цьому. Спасибі.