mail@urok-ua.com

Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я в 4 класі “Що таке дружба? Розбудова дружніх стосунків”

На сучасному етапі розвитку суспільства головними завданнями системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я як найвищої індивідуальної суспільної цінності та здоров’я оточуючих.

Вирішенню цих завдань у початковій школі сприяють уроки основ здоров’я, на яких через тренінги проводиться активізація навчального процесу, спільної діяльності вчителя та учнів.

Тренінги згуртовують класний колектив, розкривають приховані індивідуальні здібності учнів: робота в групах, де розподіляються ролі та чітко виконуються обов’язки учасників.

Матеріали підготовлені на допомогу вчителям 4 класів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
78

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Сподобалась розробка уроку про дружбу, цікаво, просто, всі завдання напревлені на підтримку дружніх стосунків у класному колективі. Дуже добре, що пригадали і сімейні традиції, про дружбу у сім*ї, гарно, що був зворотній зв*язок з учнями.

  2. Тема дружби завжди актуальна, особливо в початкових класах, коли формується дитячий колектив. На уроці-тренінгу використовувалися різні прийоми роботи, що зацікавлює дітей. Конспект тренінгу допоможе кожному вчителеві в цьому. Спасибі.