Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я в 4 класі “Сім’я і здоров’я. Здорова родина – здорова дитина. Родинні традиції”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я в 4 класі “Сім’я і здоров’я. Здорова родина – здорова дитина. Родин...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На сучасному етапі розвитку суспільства головними завданнями системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я як найвищої індивідуальної суспільної цінності та здоров’я оточуючих.

Вирішенню цих завдань у початковій школі сприяють уроки основ здоров’я, на яких через тренінги проводиться активізація навчального процесу, спільної діяльності вчителя та учнів.

Тренінги згуртовують класний колектив, розкривають приховані індивідуальні здібності учнів: робота в групах, де розподіляються ролі та чітко виконуються обов’язки учасників.

Матеріали підготовлені на допомогу вчителям 4 класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Людмила Євгеніївна обрала актуальну та дієву форму проведення уроку. Тренінги дозволяють краще опанувати матеріал, здобути життєвонеобхідні вміння та навички. Зміст уроку відповідає темі, методичні прийоми є доцільними.Дякую.