Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я в 4 класі “Хвороби, які набули соціального значення”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я в 4 класі “Хвороби, які набули соціального значення”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На сучасному етапі розвитку суспільства головними завданнями системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я як найвищої індивідуальної суспільної цінності та здоров’я оточуючих.

Вирішенню цих завдань у початковій школі сприяють уроки основ здоров’я, на яких через тренінги проводиться активізація навчального процесу, спільної діяльності вчителя та учнів.

Тренінги згуртовують класний колектив, розкривають приховані індивідуальні здібності учнів: робота в групах, де розподіляються ролі та чітко виконуються обов’язки учасників.

Матеріали підготовлені на допомогу вчителям 4 класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На початку уроку, створюючи рекламний щит, учитель зацікавлює учнів темою заняття. Заслуговує на увагу ресурсне забезпечення тренінгу.Така розробка для класних керівників буде корисною. Дякую

  2. Дуже корисна розробка позакласного заходу, яка стане у нагоді для класних керівників. Діти багато чули про здоров*я, але чомусь не завжди дотримуються правил. Всі завдання розписані по хвилинах, що допоможе орієнтуватися тим вчителям, хто візьме до скарбнички ваш матеріал, Людмило Євгеніївно.