Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я для 4 класу на тему: Аварії на дорогах причини та наслідки

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я для 4 класу на тему: Аварії на дорогах причини та наслідки
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Тетерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Реформування освіти в Україні зумовило широке впровадження у навчально-виховний процес нових педагогічних технологій. Висока якість уроку досягається саме завдяки використанню нестандартних технологій: одним із таких є урок – тренінг. Тренінг – це форма групової роботи, яка забезпечує активну участь і творчу взаємодію учасників між собою та із тренером, розкриття власного «Я», дотримування правил поведінки в групі, застосовування хвилинок розвантаження для відновлення активності учнів. .
Позитивні можливості уроку-тренінгу звичайно великі, бо створюється доброзичливе емоційне налаштування у групі – класі, а також можливість виражати свої почуття, думки (кожна думка має право на існування); учні вчаться працювати в команді, розвивають почуття внутрішнього контролю, уяви, практичних навичок. В процесі роботи знижуються негативні емоційні стани та їх прояви.Уроки-тренінги забезпечують підвищення комунікативного аспекту навчання, розвивають абстрактне, логічне мислення учнів. Процес закріплення, повторення, узагальнення знань стає більш творчим, обдуманим, і всі знання на основі життєвих навичок.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дуже сподобався тренінг! Так важлива уважність дітей на дорозі! Звісно, для підготовки до проведення тренінгу автор готувалася заздалегідь. Адже, всі етапи продумані, цікаві. Це і ігри,і інтерактивні вправи, повідомлення та ін. Запозичу для своєї роботи. Дякую.