mail@urok-ua.com

Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я для 4 класу на тему: Аварії на дорогах причини та наслідки

Реформування освіти в Україні зумовило широке впровадження у навчально-виховний процес нових педагогічних технологій. Висока якість уроку досягається саме завдяки використанню нестандартних технологій: одним із таких є урок – тренінг. Тренінг – це форма групової роботи, яка забезпечує активну участь і творчу взаємодію учасників між собою та із тренером, розкриття власного «Я», дотримування правил поведінки в групі, застосовування хвилинок розвантаження для відновлення активності учнів. .
Позитивні можливості уроку-тренінгу звичайно великі, бо створюється доброзичливе емоційне налаштування у групі – класі, а також можливість виражати свої почуття, думки (кожна думка має право на існування); учні вчаться працювати в команді, розвивають почуття внутрішнього контролю, уяви, практичних навичок. В процесі роботи знижуються негативні емоційні стани та їх прояви.Уроки-тренінги забезпечують підвищення комунікативного аспекту навчання, розвивають абстрактне, логічне мислення учнів. Процес закріплення, повторення, узагальнення знань стає більш творчим, обдуманим, і всі знання на основі життєвих навичок.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
117

Один коментар

  1. Дуже сподобався тренінг! Так важлива уважність дітей на дорозі! Звісно, для підготовки до проведення тренінгу автор готувалася заздалегідь. Адже, всі етапи продумані, цікаві. Це і ігри,і інтерактивні вправи, повідомлення та ін. Запозичу для своєї роботи. Дякую.