super@urok-ua.com

Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я для 3 класу на тему: Шкідливі звички. Практична робота. Моделювання ситуації відмови від небезпечної пропозиції

Автор матеріалу: Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я для 3 класу на тему: Шкідливі звички. Практична робота. Моделювання ситуа...

Тренінг допоможе вчителеві створити комфортну атмосферу на уроці, що сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Мене завжди насторожує, коли тренінг проводить не психолог, а вчитель. Але у даному випадку я бачу, що вчитель дотримується всіх вимог, умов, прийомів, які передбачає технологія проведення тренінгової форми роботи. Спасибі вчителю за надану розробку. До уваги тих, хто хоче провести це заняття в себе в класі: він розрахований на клас з високою працездатністю, доволі швидким темпом роботи, і оптимальною кількістю дітей в класі.

  2. До уроку велася активна підготовка – створення плакатів, роздаткового матеріалу. На тренінгу відпрацьовуються здобуті раніше знання та навички. Видно, що вчитель тісно співпрацює з учнівським колективом. Дякую.

  3. Тренінгова система проведення уроку створює позитивну атмосферу для засвоєння матеріалу, урок стає динамічним. Корисною є практична робота, яка готує учнів до реалій життя та навчає як обрати вірне рішення в різних ситуаціях.