mail@urok-ua.com

Конспект уроку-тренінгу з основ здоров’я для 3 класу на тему: Шкідливі звички. Практична робота. Моделювання ситуації відмови від небезпечної пропозиції

Тренінг допоможе вчителеві створити комфортну атмосферу на уроці, що сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
681

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Мене завжди насторожує, коли тренінг проводить не психолог, а вчитель. Але у даному випадку я бачу, що вчитель дотримується всіх вимог, умов, прийомів, які передбачає технологія проведення тренінгової форми роботи. Спасибі вчителю за надану розробку. До уваги тих, хто хоче провести це заняття в себе в класі: він розрахований на клас з високою працездатністю, доволі швидким темпом роботи, і оптимальною кількістю дітей в класі.

  2. До уроку велася активна підготовка – створення плакатів, роздаткового матеріалу. На тренінгу відпрацьовуються здобуті раніше знання та навички. Видно, що вчитель тісно співпрацює з учнівським колективом. Дякую.

  3. Тренінгова система проведення уроку створює позитивну атмосферу для засвоєння матеріалу, урок стає динамічним. Корисною є практична робота, яка готує учнів до реалій життя та навчає як обрати вірне рішення в різних ситуаціях.